• preskočiť na navigáciu
  • preskočiť na pätičku
  • Judo

judo - premety

JUDO oddiel TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady je najstarším oddielom juda na území Slovenska. Tradícia od roku 1954, dobré športové výsledky, výborní tréneri a realizačný tím jednotlivých zložiek oddielu ho zaraďujú medzi úspešné oddiely Slovenského zväzu juda. Oddiel juda má v súčasnosti vyše 300 členov, ktorí sa zúčastňujú veľkého množstva majstrovských, masových a nemajstrovských súťaží, sústredení, tréningových táborov, verejných vystúpení, kde preukazujú svoje majstrovstvo v ovládaní techník bojových umení ktorými sa zaoberajú.

Oddiel JUDO sa člení na dve sekcie. Na sekciu JUDO, ktorej členovia sa zaoberajú olympijským športom judom na výkonnostnej i rekreačnej úrovni a na sekciu BUDO, ktorej členovia sa zaoberajú nasledovnými bojovými umeniami, AIKIDO, JU-JUTSU, JU-TEDO, JIU JITSU, TAE-KWON-DO, MUAY-THAI, FREE-STYLE.

judo - premety

V oblasti sekcie JUDO sa môžeme pochváliť nasledovnými úspechmi: v roku 2003 vyhralo naše družstvo mužov I. ligu mužov a v roku 2001 naše družstvo dorastencov vyhralo I. judo ligu dorastencov. Družstvo mužov je v súčasnosti účastníkom Slovenskej národnej judo ligy mužov, a naše družstvo dorastencov je účastníkom I. ligy juda dorastencov. Na súťažiach v zahraničí a to v Českej republike, Poľsku, Rakúsku, Maďarsku, Slovinsku, Taliansku sme v roku 2006 získali 60 medailových umiestnení. Naši členovia Molnár, Matúš, Inczédi sú členmi reprezentačných družstiev Slovenska (Slovenského zväzu juda). V sekcii JUDO sú zaradené dve zložky a to zložka výkonostného a vrcholového juda zameraná na športové judo a dosahovanie výborných športových výsledkov a zložka rekreačného juda zameraná hlavne na technicko-taktickú prípravu, výuku techník a osvojenie si potrebných pohybových, koordinačných a ostatných schopností a návykov.

V oblasti sekcie BUDO sa naši členovia vydali na cestu bojových umení AIKIDA, JU JUTSU, JUTEDO, JIU JITSU, TAE-KWON-DO, MUAY-THAI, FREE-STYLE v ktorých sa stále zdokonaľujú a to nielen po stránke fyzickej a športovej ale i po stránke duševnej. Organizujú a zúčastňujú sa veľkého množstva športových akcií, sústredení, tréningových táborov, a exhibičných vystúpení na Slovensku i v zahraničí.

Rozpis tréningov JUDO:

Nábor do všetkých zložiek

informácie podá predseda oddielu Ing. Anton Pospíšek na tel. č. 0903 241 374

Prezentácia Vašej firmy

JUDO oddiel TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady Vám ponúka spoluprácu v oblasti prezentácie Vašej firmy formou reklamy.

Zaujala Vás naša ponuka?

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás prosím na telef. čísle 02/52496984 na sekretariáte TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady, kde Vám radi podáme bližšie informácie.

Za prejavené porozumenie vopred ďakujeme a ostávame s úctou.

navrch stránky Vytvorilo Marmio - tvorba webových stránok, webdesign

odkazy